Květináč s vlnkou oválný teracotový

Naturální keramický květináč terra cotta oválného tvaru s vlnkou a s oušky. Rozměry 18 x 12 cm, hloubka cca 7 cm. Podmisky mohou mít zevnitř různou barvu glazury. Momentálně máme především medově béžové :)

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně vyprodané
Možnosti doručení
Kód: 9732
307 Kč 253,72 Kč bez DPH
Květináč s vlnkou oválný teracotový
pírko křehké výrobky umíme zabalit
Pečlivé balení
křehké výrobky umíme zabalit tak, že k Vám dorazí jako v peřince
rodinná firma
Rodinná firma
nákupem podpoříte malou rodinnou firmu
ruce ruční práce
Ruční práce
naše výrobky jsou ručně vyráběné

Abychom dosáhli krásné tmavé barvy květináčů, pálíme je na vyšší teplotu (1150°C). Díky tomu jsou také odolnější. Květináč může být i venku, je mrazuvzdorný (pokud není namočený nebo nestojí ve vodě). Pokud by květináč byl v zimě například nasáklý vodou a přišel by mráz, hrozí jeho prasknutí.

Většina pokojových rostlin Vám bude vděčná, když je zasadíte do neglazovaného keramického květináče. Materiál květináče je totiž pórovitý a díky tomu odvádí přílišnou vlhkost ven. Rostlina tak může "dýchat" lépe, než když je vysazena v plastovém nepropustném květináči, kdy může být přelita a uhnít. Většinou nám totiž pokojovky odejdou právě díky tomu, že je příliš zaléváme. Menší zálivka nebývá pro většinu rostlin takový problém. Zasaďte tedy svoje rostlinky přímo do keramiky a kochejte se tím, jak spokojeně rostou :) 

Květináč má krásný přírodní povrch, ve kterém můžete vidět proces výroby, jako jsou otisky rukou jeho tvůrce

keramicky-kvetinac-cervenice-vlnka-atmosfera-ceska-vyroba

fotky z výroby

Květináče jsou vyrobené u nás ve Voticích v České republice. Zaléváme je do forem, které si samy vyrábíme. Na fotce jsou květináče zrovna čerstvě vyndané z formy. Pak se začistí a jdou na sušárnu, kde se suší několik dnů až týdny. Zajímavostí je, že formy na keramiku mají dlouhou tradici. Říká se, že se používali už za dob Ježíše Krista a poháry, ze kterých se pilo, bývaly pravděpodobně odlévané.

keramicky-kvetinac-cervenice-ceska-vyroba-terakota

A pak se vypálí. Na fotce je pohled do pece na už vypálenou keramiku. 

keramicky-kvetinac-cervenice-ceska-vyroba

Proč nakoupit dekorace u nás?

ceska-vyroba-kolecko2  tradice-kolecko2  baleni-kolecko3  doprava-zdarma-od-1150

Doplňkové parametry

Kategorie: Květináče
Rozměry: 18 x 12 cm
Hloubka: 7 cm
Materiál: keramika
Položka byla vyprodána…

Keramika Andreas logo_nove-pruhledne

Jsme malá rodinná firma z městečka Votice ve Středních Čechách. Výrobou keramiky se zabýváme více než čtvrt století.

Naším cílem je přinášet v dnešním uspěchaném světě milé výrobky a podporovat tak radost z výzdoby vlastního domova. 

Za výrobou každého kousku stojí nespočet jemných doteků lidských rukou a cit, který je vložen do všech detailů, barevných ploch nebo čárek. Nejedná se o žádné bezejmenné výrobky, ale naopak výrobky označené ochranou známkou KERAMIKA ANDREAS®.

Zajímá Vás více z našeho příběhu? Také se můžete podívat, jak to u nás ve firmě vypadá či shlédnout video, které představí, jak probíhá výroba naší keramiky.

Podobné produkty

keramicky kvetinac cervenice velky hrnkovy vlnka atmosfera
369,42 Kč bez DPH
447 Kč

Naturální keramický hrnkový květináč tera cotta větší velikosti. Výška 11 cm, vnější průměr 14,5 cm. Teracotový květináč má moderní přírodní vzhled a je to skvělá volba pro rostliny. Zasaďte je přímo do květináče a nechte je volně dýchat bez plastového obalu. Podmisky mohou mít zevnitř různou barvu glazury. Momentálně máme béžovou medovou :)

9730
keramicky kvetinac cervenice mensi kulaty vlnka atmosfera
253,72 Kč bez DPH
307 Kč

Keramický květináč malý v romantickém retro stylu. Výška 8 cm, vnější průměr 11 cm. Podmisky mohou mít zevnitř různou barvu glazury. Momentálně máme především béžové medové :)

9731
keramicky zapich bez napisu teracotovy jednoduchy pro psani kridou
Novinka
15,70 Kč bez DPH
19 Kč

Teracotový zápich do květináče nebo do záhonku, zápich je prázdný bez textu, popíšete si ho snadno sami křídou (pak ho lze použít opakovaně) nebo lihovou fixou (nápis nepůjde smýt). Velikost celého zápichu je zhruba 13,5 cm.

9781
keramicky zapich do kvetinace bez napisu teracotovy ozdobny pro psani kridou
Novinka
15,70 Kč bez DPH
19 Kč

Teracotový zápich do květináče nebo do záhonku, zápich je prázdný bez textu, popíšete si ho snadno sami křídou (pak ho lze použít opakovaně) nebo lihovou fixou (nápis nepůjde smýt). Velikost celého zápichu je zhruba 14,5 cm.

5659
Zápich naturální jednoduchý
15,70 Kč bez DPH
19 Kč

Naturální světlý zápich do květináče nebo do záhonku, zápich je prázdný bez textu, popíšete si ho snadno sami křídou (pak ho lze použít opakovaně) nebo lihovou fixou (nápis nepůjde smýt). Velikost celého zápichu je zhruba 13,5 cm.

9982
Zápich naturální ozdobný
15,70 Kč bez DPH
19 Kč

Teracotový zápich do květináče nebo do záhonku, zápich je prázdný bez textu, popíšete si ho snadno sami křídou (pak ho lze použít opakovaně) nebo lihovou fixou (nápis nepůjde smýt). Velikost celého zápichu je zhruba 14,5 cm.

9983