Výroba

Co předchází tomu, než se náš výrobek ocitne na prodejních pultech či v nabídce eshopu? Podívejte se na následujícím videu na příběh keramické kočky.

Náš sortiment momentálně obsahuje přes 800 výrobků a různých barevných provedení a to není vše, výrobky stále inovujeme a vymýšlíme nové. Věříme, že skrze dekorování našich domovů vyjadřujeme svou osobnost, vkus a životní styl. Zútulňování a výzdoba domácností je zejména pro ženy často velkou zábavou a posláním, které má své kořeny dávno v historii. Jde v podstatě nekonečný příběh, který je o to zajímavější, že podobně jako například oblékání podléhá módním trendům a vlivům. To vše se snažíme skloubit při vymýšlení nových výrobků tak, abychom Vám přinesli širokou nabídku klasických i aktuálních motivů a každý si mohl vybrat to pravé dle své osobnosti.

 Abyste se v naší nabídce vyznali, rozdělili jsme výrobky do kategorií podle několika kritérií:

Nové výrobky přidáváme na eshop jednak do kategorií, kam svým typem patří, a druhak do kategorie Novinky, kde je najdete pěkně seřazené od těch nejnovějších. Pokud máte tedy náš sortiment už tak nějak "zmáknutý", můžete se vždy při další návštěvě podívat právě do této kategorie a budete mít přehled, co je u nás nového ;)

Snažíme se, aby Vaše příbytky zářily osobitostí a byly plné dekorací, které mají svůj příběh. Bojujte s námi proti nudným neosobním domácnostem! :)