Naše zázemí

Vítejte! Všechny výrobky pro Vás vyrábíme v naší dílně ve Voticích. Pojďte se podívat, jak to u nás vypadá!

Zalévárna, místo, kde začíná život velké části výrobků. Zalévají se do forem, které si sami vyrábíme. Vznikají takto především stojící a závěsné dekorace. Dekorace nástěnné naopak vykrajujeme z placek.

keramicka-dilna-keramika-andreas-vyroba-darkove-a-dekoracni-keramiky-zalevarna-formy

Největší dílna v plném pracovním nasazení. Zde se modeluje, čistí, vykrajuje, ale i maluje na vypálené výrobky.

keramicka-dilna-keramika-andreas-vyroba-darkove-a-dekoracni-keramiky-dilna

 Vypálené a namalované výrobky putují na další dílnu, kterou pracovně nazýváme "expedice". Zde jsou výrobky dotvořeny pomocí dalších materiálů, mašliček, drátků, provázků a dalších. Hotové jsou pak zabaleny a poslány do světa.

keramicka-dilna-keramika-andreas-vyroba-darkove-a-dekoracni-keramiky (2)_1 keramicka-dilna-keramika-andreas-vyroba-darkove-a-dekoracni-keramiky (3)

Výrobky, které jsou objednány na eshopu posíláme poštou (nebo službou Messenger) k zákazníkům. Na cestu je pečlivě balíme, aby došly v pořádku. 

keramicke-dekorace-baleni (3) keramicke-dekorace-baleni (1)

Některé výrobky vyrábíme dopředu a skladujeme je v našem skladu, abychom je pak mohli zákazníkům rychleji poslat. U skladu máme takovéto krásné sluneční hodiny, které nám zhotovil pan Milan Houdek. Čísla a slunce nahoře jsou jak jinak než z keramiky, vyrobili jsme si je sami.

keramicka-dilna-keramika-andreas-vyroba-darkove-a-dekoracni-keramiky (1)

Naší keramiku prodáváme nejen zde na eshopu, ale také ji rozvážíme do prodejen dárků, dekorací a květin po celé ČR. Toto je taková naše pojízdná samoobsluha :)