Destiláty

Vybrali jsme pro vás kvalitní destiláty z rodinného lihovaru Anton Kaapl z jihočeských Jílovic. Firma nese název podle zakladatele rodinné tradice Antona Kaapla, který vyráběl destiláty za Rakouska-Uherska a jehož odkaz je také na lahvích v podobě dovětku "Familientradition aus Gilowitz".

Receptury pro tyto prvotřídní destiláty vychází z rodinné tradice, které jsou stále doplňovány o nové poznatky. Celý proces od výběru ovoce až po lahvování prochází rukama zkušených lihovarníků.

image002

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

514602
1514602
darkova krabice slivovice anton kaapl
424,79 Kč bez DPH
514 Kč

Luxusní dárkové balení s pěti krásnými lahvičkami plněnými prvotřídními destiláty z rodinného lihovaru Anton Kaapl. V balení je višňovice, hruškovice Williams, slivovice, hruškovice a jablkovice.

 

654
eshop AK merunkovice
Meruňkovice 47% Anton Kaapl 0,5 l
Momentálně vyprodané
497,52 Kč bez DPH
602 Kč

Jemná meruňkovice s intenzivní nasládlou vůní meruněk a lehkým podtónem pecek. Tyto kvalitní destiláty od firmy Anton Kaapl jsou typické svou jemností díky správné destilaci. Navíc mají úžasné lahve s krásnou etiketou. Potěší i jako dárek.

652
eshop AK slivovice
Slivovice 47% Anton Kaapl 0,5 l
Momentálně vyprodané
424,79 Kč bez DPH
514 Kč

Prvotřídní slivovice z kvalitních zralých švestek, která je navíc v krásně tvarované lahvi s úžasnou etiketou. Potěší i jako dárek.

Slivovice je jemná, s ovocnou chutí citrusů a lehkým aroma po švestkách.

 

651
eshop AK h williams
461,16 Kč bez DPH
558 Kč

"Williamska" je skvělá pálenka destilovaná pouze z hrušek odrůdy Williams. Ušlechtilé kvašení a pomalá destilace mistra destilatéra přenáší do chuti intenzivní vůni odrůdy Williams.

 

653
česká vlajka
Česká výroba
lokální dekorace vyrobené v ČR
pírko křehké výrobky umíme zabalit
Pečlivé balení
křehké výrobky umíme zabalit tak, že k Vám dorazí jako v peřince
rodinná firma
Rodinná firma
nákupem podpoříte malou rodinnou firmu
ruce ruční práce
Ruční práce
naše výrobky jsou ručně vyráběné