Milí zákazníci, pokud hledáte stránky keramika-andreas.cz, pak jste tu správně. Jsme to stále my, jen jsme změnili název na Neobyčejno.cz, abychom mohli rozšířit sortiment a nabízet Vám více našich výrobků (nejen keramiku). Eshop je funkční, ale je momentálně upravován, omlouváme se tedy za případné komplikace. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se Vám budou naše nové stránky a výrobky líbit stejně jako nám :-) Vaše Keramika Andreas

Pečlivé a bezpečné balení křehkého zboží

Keramika je křehká věc, ale nebojte, s jejím balením pro přepravu k Vám máme velké zkušenosti. Balíme pečlivě každý výrobek zvlášť a celý balíček vysteleme například zmačkaným papírem. Balík pak označíme nálepkou "křehké" a pod tímto označením posíláme.

Pro jistotu navíc doporučujeme zvolit jako dopravu službu Messenger, která se nám osvědčila jako nejspolehlivější, jelikož balíčky překládají ručně. Tato firma funguje podobně jako pošta, rozváží po celé ČR. Na ceny a další možnosti dopravy se můžete podívat zde.

Pokud by zboží i přesto přišlo rozbité, obraťte se na nás na telefon 777 584 178 a domluvíme se na náhradě.

Prosíme, zkontrolujte při přijímání balíček, jestli nejeví známky poškození. Pokud ano, je možné jej ihned před dopravcem rozbalit a v případě zničených výrobků u dopravce ihned i reklamovat. Děkujeme.

Snažíme se co nejméně zatěžovat životní prostředí, proto při balení nepoužíváme nové materiály, ale balíme například do čistých použitých krabic a na vystlání balíků používáme staré letáky a noviny.

A pokud stále nevěříte, přečtěte si hodnocení ostatních zákazníků ;)