Vaše bezpečnost - hygienická opatření

Milí zákazníci, situace s koronavirem není příjemná pro nikoho z nás a je důležité držet při sobě. Chceme vám ukázat, že dbáme na vaše bezpečí

Jak fungujeme za časů OHROŽENÍ koronavirEM? 

V současné době naše výroba keramiky stále běží. Zastavili jsme pouze přímý rozvoz do obchodů, které jsme zásobovali. Objednávání přes e-shop normálně funguje

Všichni ve firmě nosíme roušky a dodržujeme základní hygienická pravidla. Pravidelně desinfikujeme kliky, zábradlí, toalety, kuchyňku a další často používaná místa. Balíčky dopravcům předáváme bezkontaktně. I v osobním životě se snažíme o zodpovědné chování, tedy co nejvíce zůstávat doma a vyvarovat se kontaktu s lidmi. 

Doporučujeme omezit platbu na dobírku. Objednávku je lepší zaplatit dopředu. Omezí se tím kontakt při předávání balíčku a chráníte tak sebe i dopravce.

JAK převzíT balíčEk bezpečnĚ?

Zakryjte si ústa a nos ideálně rouškou nebo i jinak, třeba šálou. Dopravci také tuto ochranu používají. Výrazně se tím sníží riziko nákazy.

Dopravce Messenger - dopředu vám zavolá o doručování balíčku. Jste-li v domácím léčení nebo karanténě, informujte dopravce, domluví se s vámi na opatření při předání. I pokud nemáte podezření na koronavirus, můžete se domluvit na bezkontaktním předání - například dopravce položí balíček na zem a odstoupí a vy jej teprve pak převezmete. Při předání není potřeba nic podepisovat ani ukazovat doklady. Je to rychlé :)

Česká pošta - doručení na adresu probíhá standardně, nutné je mít roušku. Roušku je potřeba mít i při vyzvedávání balíčku na poště nebo v balíkovně. Ve frontě dodržujte bezpečný rozestup minimálně 2 m.

Zásilkovna - opět platí, že je nutné mít roušku či jiné zahalení nosu a úst. Ve frontách opět dodržujte rozestupy 2 m.

Co s balíčkem po převzetí? 

Rozbalte balíček klidně ihned venku nebo rovnou za dveřmi a obalový materiál vyhoďte. Zatím nebyl zaznamenán ani jeden případ přenosu viru ze zásilky, ale zvýšená opatrnost může pomoci minimálně pro lepší pocit. Po manipulaci s balíčkem i jeho obsahem si důkladně umyjte ruce.   

Věříme, že tuto situaci společně zvládneme, podaří se nám zachovat optimismus a brzy se vrátíme k běžnému životu. Tak ať vám nové věcičky od nás dělají radost. Pamatujte, že za každým mráčkem sluníčko vyjde :)

keramicke-slunicko-kulate-dekorace-na-zed-s-cedulkou-s-napisem-za-kazdym-mrackem-slunicko-vyjde

Kam dál?

Podívejte se třeba na naše veselá keramická sluníčka nebo andělky.